Miuosh akustycznie – Przyjdź do Mnie w Granatowych Górach

Miuosh akustycznie – Przyjdź do Mnie w Granatowych Górach

Już 3 czerwca w wiślańskim amfiteatrze w ramach Festiwalu Słowa Granatowe Góry wydarzenie niezwykłe – koncert Miuosh akustycznie – Przyjdź do Mnie!
Projekt muzycznie czerpie z ostatnich dokonań autorskich katowickiego muzyka i rapera, który śmiało sięga w kierunku nieoczywistych rozwiązań muzycznych, a na scenę często zaprasza nieoczywistych gości, których możemy kojarzyć z zupełnie inną muzyką. Trzecia część trasy akustycznej będzie nosić tytuł „PRZYJDŹ DO MNIE” – tym razem autor pomysłu zaprasza słuchaczy do miejsca, w którym na co dzień tworzy i czuję się najlepiej – do swojej pracowni. W trasę pojedzie z nim autentyczne wyposażenie tego miejsca – od pianina, po mikrofony. Najsubtelniej jak tylko się da, jednak w asyście 18 muzyków i wielu gości, z produkcją na najwyższym poziomie. W czasie trasy nie zabraknie na niej gości.

Bilety w cenie 70,00 zł. możecie Państwo zakupić na portalu kupbilecik.pl lub na miejscu w Wiśle:
1. W Informacji Turystycznej
2. W Wiślańskim Centrum Kultury
Dla posiadaczy Karty Mieszkańca Wisły oraz osób 60+ proponujemy rabat w wysokości 20%.
Przy zakupie biletu na drugi koncert w ramach Granatowych Gór czyli Pablopavo i Ludziki, który odbędzie się w piątek 2 czerwca 2023 r. w Browarze Wisła cena za dwa koncerty wynosi 100,00 zł.

Tego zakupu można również dokonać na portalu KUP BILECIK.

Bądźcie z nami w Granatowych Górach!

Termin i miejsce wydarzenia

3 czerwca 2023, godz. 20:00Amfiteatr w Wiśle

CZAS I MIEJSCE WYDARZENIA
3 czerwca 2023, godz. 20:00
Amfiteatr w Wiśle